Літо – час для нових звершень та перемог! В цьому ми всі переконалися, відкривши 09 червня 2018 року змагання по футболу на Перехідний Кубок Лосинівської об’єднаної територіальної громади! Справедлива, запекла боротьба за головний приз була між командами:

1. ФК «Лосинівка»
  2. ФК «Фенікс»
  3. ФК «Старт»(Талалаївка)

Перша гра дісталась двом лосинівським командам, де перемогу з рахунком 2:0 здобула ФК «Фенікс». Наступними грали гості ФК «Старт» з ФК «Лосинівка», з рахунком 12:3 перемогли лосинівчани. І на завершення, ФК «Фенікс» зіграли з ФК «Старт» 4:1 на користь першої.!

Селищний голова Володимир Андрієць подякував хлопцям за гарну гру, нагородивши команди кубком, грамотами, статуетками та медалями.

ФК «Фенікс» - Володар Перехідного Кубку Лосинівської об’єднаної територіальної громади 2018 року! І місце !

ФК «Лосинівка» - почесне ІІ місце!

ФК «Старт» - достойне ІІІ місце.! Гравець команди Вобленко Даниїл став кращим гравцем змагання, був нагороджений пам’ятним сувеніром від селищного голови.

ВІТАЄМО ФК «ФЕНІКС» З ПЕРЕМОГОЮ! БАЖАЄМО ПОДАЛЬШИХ УСПІХІВ!. КОМАНДАМ – НЕ ЗУПИНЯТИСЯ НА ДОСЯГНУТОМУ!

ТАК ТРИМАТИ, ХЛОПЦІ!!!

За матеріалами відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту

Лосинівської селищної ради