ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС "ВІДРОДЖЕННЯ СЕЛА, ЙОГО ДУХОВНОСТІ І КУЛЬТУРИ"

  • 759

 У червні в с.Піски Бахмацького району на Чернігівщині щорічно проходить Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Відродження села, його духовності і культури». Програма фестивалю дуже цікава, різноманітна, насичена. Одним словом – захоплююча.

За п'ять років фестиваль вже набув популярності. Тож в невелике село Піски з’їхалося дуже багато гостей, творчих професійних і самодіяльних колективів.
Народний вокальний жіночий ансамбль "Горлиця" Лосинівського Будинку культури не став виключенням. Разом зі своїм ініціативним керівником Валентиною Гавриляко 9 червня колектив попрямував на Бахмаччину, щоб гідно представити себе та зокрема Лосинівську об'єднану територіальну громаду. 
І їм це вдалося! 
Ансамбль заслужено отримав Диплом II ступеня. Нагороду вручили поет-пісняр Степан Галябарда та композитор і співак Ігор Білик.
Чудова атмосфера, щирі люди, українська пісня... Кожен учасник фестивалю отримав незабутні враження, а головне - свіже натхнення. Тож наступного року "Горлиця" з задоволенням повторно візьме участь і неодмінно отримає І місце.

За матеріалами відділу культури і туризму Лосинівської ОТГ