Ніжинський район, Чернігівська область

ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ МОЛОДІ

Шановна молодь Лосинівської громади!  Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді .Молодість - це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає в самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення.

Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху. Сучасне покоління освічених юнаків та дівчат – це творці нашого майбутнього. Я бажаю нашій молоді оптимізму та завзяття у втіленні своїх ідей у захопленнях, навчанні, роботі.

Сьогодні як ніколи наші селища та села потребують вашої допомоги у своєму становленні. Саме вам, молодим, талановитим, креативним, належить право на побудову мирного та щасливого майбутнього нашої країни. Тож будьте мудрими та усвідомленими в своїх рішеннях.

Від щирого серця  бажаю вам не змарнувати найкращі роки, прожити їх з користю для себе, своїх близьких, суспільства. Успіхів вам, здоров’я та оптимізму!

селищний голова

Володимир Андрієць