Ніжинський район, Чернігівська область

ЩОДО РЕМОНТНИХ РОБІТ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ

Відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство освіти і науки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014р. № 630, та з метою урахування положень Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016р. №988-р., у всіх закладах загальної середньої освіти Лосинівської селищної ради проведено підготовку освітнього середовища до старту Нової Української Школи:

• проведені поточні косметичні ремонти у кімнатах для перших класів;
  • придбано комп’ютерне обладнання на суму 93564,00 грн.: 4 ноутбуки, 4 багатофункціональні пристрої, 2 мультимедійні проектори;
  • придбані шкільні меблі на суму 114798,00 грн. одномісні антисколіозні парти, стільці, класні дошки, стінки) та розвезені по закладах загальної середньої освіти;
  • по закупівлі дидактичного обладнання заключні договори. Найближчим часом проплата буде здійснена.

В опорній Лосинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів закінчується капітальний ремонт покрівлі центрального корпусу; отож до 01.09.2018 року всі заклади освіти Лосинівської селищної ради будуть підготовлені!

Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту висловлює подяку спонсорам та інвесторам за фінансову допомогу при проведенні ремонтів, а також педагогічним колективам, технічним працівникам шкіл і батькам за активну участь у підготовці закладів освіти до початку 2018\2019 н.р.

За матеріалами відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту

Лосинівської селищної ради