ПРО ВІДНОВЛЕННЯ МАРШРУТУ АВТОБУСНОГО СПОЛУЧЕННЯ "НІЖИН-ТЕРЕШКІВКА"

Дата: 16.08.2018 17:05

На сьогоднішній день по громаді склалася  напружена соціальна  ситуація. З  23 липня не проводиться перевезення  мешканців маршрутним автобусом «Ніжин - Терешківка» чотирьох населених пунктів, а саме: с. Сальне, с. Садове, с. Шняківка, с. Терешківка .

Перевізник відмовився від рейсового сполучення «Ніжин - Терешківка» мотивуючи поганим  покриттям автомобільної дороги загального користування державної власності Лосинівка – Сальне – Шняківка. Але ж в даних населених пунктах  проживають переважно люди похилого віку, які не можуть  наразі дістатись до лікарні, аптеки та інших установ, також підходить період навчання, студенти не мають можливості дістатись до навчальних закладів.  Дана проблема ще розпочалася в минулому році коли при формуванні доріг Чернігівської області  на 2018 рік  автомобільна дорога  загального користування Лосинівка – Сальне – Шняківка, індекс 0251211, протяжністю 15,3 км, стояла в переліку на ямковий ремонт. Начальнику управління капітального будівництва Чернігівської ОДА 20.05.2018 року, було направлено лист  про пріоритетне значення даної дороги  для Лосинівської ОТГ. Були розпочаті роботи по ремонту доріг по Чернігівській області, але по даній дорозі ремонт не проводився. Голова  Лосинівської ОТГ Володимир Андрієць неодроразово звертався з питанням  щодо відновлення автобусного сполучення та ремонту дороги що включена до плану. Після звернення до заступника  голови Чернігівської ОДА Сергія Сергієнка ним було підготовлено проект розпорядження, яким передбачено проведення середнього поточного ремонту   автомобільної  дороги загального користування державної власності даної дороги у 2018 році. На ці цілі виділено кошти у сумі  1 000 000 (один мільйон ) грн.. Велика подяка керівникам  ТОВ «Агронадія » Михайлу Василенку та Станіславу Ременюку, які за власні кошти вже відремонтували частину автомобільної дороги по с. Шняківка. 15 серпня 2018 року в Ніжинський РДА відбулося засідання круглого столу щодо вирішення питання по відновленню маршруту рейсового автобуса «Ніжин  - Терешківка»  за участю голови Ніжинської РДА – Вячеслава Івашина, заступника  голови Ніжинської РДА - Сергія Батрака, , голови Лосинівської ОТГ – Володимира Андрійця,  депутата обласної ради – Ірини Грозенко, начальника управління промисловості та транспорту Чернігівської ОДА –Сергія Меженного, старост старостинських округів с.Сальне, с.Терешківка та с.Шняківка, депутатів та перевізників. За результатами зустрічі було вирішено питання, щодо  відновлення маршруту автобусного сполучення  «Ніжин - Терешківка» з 20серпня 2018 року. Втой же день виїзджала та  працювала комісія , до складу якої входили представники  управління капітального будівництва Чернігівської ОДА та представник від Лосинівської ОТГ, які вивчали  та визначали стан дороги. Маємо надію, що всі докладені зусилля не будуть марними.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради.