СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ У СЕЛІ ПОГРЕБЕЦЬ

Дата: 20.08.2018 17:20

В нашій громаді є дуже маленькі села, але й вони  не залишаються без уваги.

Фото без описуНапередодні свята Преображення Господнього  18 серпня в мальовничому селі Погребець з загальною кількістю населення 212 осіб, де живуть працьовиті та привітні  люди відбувся святковий концерт «Про рідний край душа моя співає». На подвір’ї сільського клубу на святковий концерт зібрались від найменшого до найстаршого жителя села. Концерт  підготували працівники відділу культури та туризму Лосинівської селищної ради. Годину гарного настрою, море позитиву та емоцій  отримали глядачі від почутого та побаченого.

По завершенню святкового концерту мешканці села Погребець поспілкувалися з головою Лосинівської об’єднаної територіальної громади-Володимиром Андрійцем та проговорили найбільш наболіли питання для них. Це питання щодо ремонту дороги через  Погребець та щодо ремонтування сільського клубу.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради.