ПРИВІТАННЯ ЛОСИНІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ, 27-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ ТА 100 –РІЧЧЯ ВІДРОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ

  • 624

Шановні мешканці громади! Прийміть найщиріші вітання з державними святами –  Днем Державного Прапора України, 27-ю річницею незалежності України та 100-річчя відродження української державності!

День незалежності навіки увійшов в історію молодої держави, започаткував  нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпив його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення. Нехай світла мрія про подальший розквіт нашої країни окрилює усіх нас на нові звершення та спільні добрі справи, а день прийдешній принесе почуття радості від усвідомлення власної причетності до будівництва нашого рідного дому, ім'я якому – Україна.

Від усієї душі зичу вам та вашим рідним міцного здоров’я, миру на рідній землі,  добра, достатку, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.

З повагою,

селищний голова Володимир Андрієць