ПЕРШИЙ ВІДКРИТИЙ ФЕСТИВАЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПІСНІ І ТАНЦЮ «ДЖЕРЕЛО НАДІЙ»

Дата: 27.08.2018 12:54

25 серпня у селі Плиски відбувся Перший відкритий фестиваль української пісні і танцю «Джерело надій», який був приурочений до річниці утворення Плисківської ОТГ.

Фото без опису На фестиваль приїхали творчі колективи та сольні виконавці з сусідніх районів. Вони подарували гостям свята неймовірні емоції. Від Лосинівської об’єднаної територіальної громади  у фестивалі прийняв участь  ансамбль народної пісні "Душі Криниця" Лосинівського Будинку культури.