ВІДБУЛАСЯ СЕРПНЕВА КОНФРЕНЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

  • 895

29 серпня 2018 року в приміщенні Лосинівського будинку культури відбулась Перша серпнева конференція педагогічних працівників закладів освіти Лосинівської селищної ради, де було обговорено основну тему “Аналіз діяльності закладів освіти і перспективи розвитку в умовах реалізації Концепції “Нова Українська Школа”.

Педагоги Лосинівської об’єднаної територіальної громади підвели підсумки розвитку освіти в 2017/2018 навчальному році та визначилися з основними завданнями на 2018/2019 навчальний рік.

У роботі конференції взяли участь селищний голова Володимир Андрієць, помічник Народного депутата України О.М. Кодоли Тамара Стратілат, голова РК профспілки Інга Чеботаєва, начальник відділу освіти, молоді та спорту Лосинівської селищної ради Віктор Кільовий, директори та вчителі закладів загальної середньої освіти, директори та вихователі закладів дошкільної освіти.

З вітальним словом до педагогів та підведенням підсумків 2017-2018 навчального року звернувся начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Віктор Кільовий,який зосередив увагу педагогів на нових аспектах Державного стандарту початкової освіти, якщо вони працюватимуть у початковій школі, на концепції Нової української школи та новому Законі «Про освіту».

До учасників серпневої педагогічної конференції звернувся селищний голова Володимир Андрієць, який привітав всіх присутніх з початком навчального року та Успінням Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії. Голова зазначив, що вчитель - це не професія, це покликання, яке надихає, дає сили та ідеї.

Із доповідями про стан та перспективи розвитку впровадження Нової Української Школи  в кожному закладі освіти громади, виступили: Катерина Постол(директор Лосинівської ЗОШ І ступеня), Любов Лаврінець(заступник директора з навчально-виховної роботи Сальненського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ступенів), Тетяна Рубан(учителька початкових класів Шатурського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІ ступенів), Ніна Авраменко(учителька історії Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів), Наталія Петрик(вихователька ДНЗ «Сонечко»). Кожен виступ був доповнений цікавими матеріалами, що проектувались на екран.

Вітальні слова лунали і від помічника Народного депутата України  Тамари Стратілат, яка подякувала педагогам за плідну працю та  за достойну підготовку до нового навчального року та передала вітальні слова від Олександра Кодоли.

Голова РК профспілки  Інга Чеботаєва підвела підсумки виконання колективного договору між освітянами Лосинівської селищної ради та первинною профспілковою організацією Лосинівської територіальної громади Профспілки працівників освіти і науки України на 2018-2022 побажала всім здоров’я та творчості у новому навчальному році.

Урочистим елементом конференції стала приємна місія -  нагородження кращих із кращих за підсумками 2017-2018 навчального року.

Завершилась зустріч освітян Лосинівської об’єднаної територіальної громади концертною програмою, яку підготували учні Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів під керівництвом Олени Карпенко та Людмили Постол спільно з хореографічним колективом «Мрія» (керівник Наталія Ващенко). Музичним оформленням займався учитель музики Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Валерій Дерев’янко.

Яна Терещенко (учителька початкових класів Шатурського НВК "ЗНЗ-ДНЗ" І-ІІІст.)

Ольга Руденко (учителька інформатики Лосинівської ЗОШ І-ІІІст.)

Ірина Божа (виховательГПД Лосинівської ЗОШ Іст.)

Лідія Петрик (вихователь ДНЗ "Сонечко")

Валентина Гапоненко (директор Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст.)

Катерина Постол (директор Лосинівської ЗОШ І ст.)

Микола Свириденко (директор Шатурського НВК "ЗНЗ-ДНЗ" І-ІІ ст.)

Надія Калініченко (директор Сальненського НВК "ЗНЗ-ДНЗ" І-ІІІ ст.)

Людмила Постол (учителька початкових класів Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст.)

Алла Росієць (учителька початкових класів Сальненського НВК "ЗНЗ-ДНЗ" І-ІІІст.)

Євгеній Яременко (вчитель фізичної культури Сальненського НВК "ЗНЗ-ДНЗ" І-ІІІ ст.)

Валентина Багнюк (учителька Шатурського НВК "ЗНЗ-ДНЗ" І-ІІІ ст.) 

Олена Сукач (кухар шкільної їдальні Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст.)

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради