ПРИВІТАННЯ ЛОСИНІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПІДПРИЄМЦЯ

• 633

Шановні підприємці Лосинівської громади! Напередодні  Вашого професійного свята — Дня підприємця, прийміть найщиріші вітання  та побажання.

На сучасному етапі підприємницька діяльність – це розвиток економіки в різних сферах – виробництві, торгівлі, транспорті, будівництві.  Тож підприємці суттєво впливають на соціальну стабільність суспільства: створення нових робочих місць, відрахування до бюджетів. Велика повага вам за добрі справи, сумлінну працю, наполегливість та високі досягнення. Нехай усі ваші ділові починання закінчуються лише успіхом, а особисте життя рясніє щастя і радістю. Нехай ділові партнери завжди будуть надійними, обсяги виробництва товарів і послуг збільшується, а капітал примножується.

З повагою,

селищний голова Володимир Андрієць