ДЕПУТАТ ВІД «БАТЬКІВЩИНИ» МИКОЛА ШМАТОК ДОПОМАГАЄ ШКОЛІ

Дата: 04.09.2018 09:05

Небайдужі люди мешкають в нашій громаді, які  піклуються та допомагають .

Депутат обласної ради Микола Шматок вже не один рік поспіль співпрацює  з всеукраїнським  гуманітарним фондом «Серце до серця».Микола Миколайович постійно піклується про заклади освіти. Цього разу  Лосинівська ЗОШ І-ІІІ ст. та Лосинівська ЗОШ І ст. отримали по комплекту меблів для облаштування класів. І це далеко не все, що зробив  депутат обласної ради . За останні два, три роки він забезпечив навчальні заклади  10-ма комплектами меблів для облаштування класів, які регулюються під зріст дитини.

Селищний голова та виконавчий комітет Лосинівської селищної ради  висловлює щиру подяку за допомогу, підтримку , небайдужість та бажає міцного здоров’я, сили, натхнення  і в подальшому працювати на благо громади.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної  ради