Дата: 17.09.2018 14:16

Відповідно до статей 51 - 55 Закону України «Про Національну поліцію», з метою забезпечення прозорого добору (конкурсу) осіб здатних професійно виконувати повноваження поліції та посадові обов’язки  з 13 серпня 2018 року Фото без опису

розпочався конкурс з відбору кандидатів, які вперше приймаються на службу в поліцію до Головного управління Національної поліції в Чернігівській області на посади слідчого, посади оперуповноваженого кримінальної поліції, та поліцейський сектору реагування патрульної поліції.

Інформацію про проведення конкурсу  оприлюднено на офіційному веб-порталі ГУНП в Чернігівській області. Приймання документів буде здійснюватися з 13 серпня по 11 вересня 2018 року. Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі будуть проходити реєстрацію онлайн на сайті.

На базі Чернігівського районного відділення поліції Чернігівського відділу поліції розпочав роботу сектор організації відбору та проведення атестування поліцейських (м.Чернігів, вул.Шевченка, 116,а).

Режим роботи сектору по прийому документів та надання інформації з 9.00 до 17.00 щодня, окрім вихідних та святкових днів, телефони для довідок:

050-464-70-20; 073-003-73-23; 067-469-11-28; 3-12-59; 3-81-23.

Для отримання більш детальної інформації звертатись до сектору кадрового забезпечення Ніжинського відділу поліції ( м. Ніжин, вул.. Московська 22)