ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ БІБЛІОТЕК

Дата: 29.09.2018 08:09

Шановні бібліотекарі! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства. Саме ви, бібліотекарі, допомагаєте читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу.  Ваша професія надзвичайно важлива для нашого суспільства і саме Ваша відповідальна справа відкриває нам шлях до книги – джерела споконвічної мудрості та знань!  Я дякую вам за наполегливу та творчу працю, бажаю міцного здоров’я вам та вашим родинам, щастя, достатку, творчої наснаги, професійного зростання, нових ідей та успіхів у вашій благородній просвітницькій справі.

селищний голова Володимир Андрієць