І ЗНОВУ 100 - РІЧНИЙ ЮВІЛЯР

Дата: 04.10.2018 14:42

4 жовтня відзначає свій 100-річний ювілей Харитина Миколаївна  Пономаренко, мешканка села Леонідівка Ніжинського району Чернігівської області.

Із поважною датою її привітали голова Лосинівської ОТГ –Володимир Андрієць, керуюча справами  – Олена Боровик, староста сіл Вікторівка, Леонідівка, Степ – Наталія Гайдей , голова Ніжинської РДА – Вячеслав Івашин, заступник голови Ніжинської РДА – Оксана Мелашенко, начальник управління соціального захисту населення Ніжинської РДА – Олександр Шевчун, депутат Лосинівської селищної ради округу № 19 Микола Барило та депутат районної ради Станіслав Породько зі своєю дружиною Наталією Породько -  керівником ФГ «Флеш».

Харитина Миколаївна через свій поважний вік вже погано бачить, але добре пам’ятає своє нелегке прожите життя. Все своє життя  Харитина Миколаївна пропрацювала в колгоспі, не покладаючи рук. На її долю випали важкі роки голодомору та трьох війн. Народила  шістьох дітей, але на жаль вижили тільки четверо. Має дев’ять внуків, сім правнуків та двох праправнуків. Себе вважає щасливою людиною.

Від щирого серця вітаємо Харитину Миколаївну із 100-річним ювілеєм. Бажаємо міцного здоров'я, благополуччя, любові та поваги від нащадків, родинного тепла, затишку і  ще довгих років життя.