ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ ГРОМАДСЬКОСТІ, ПІДПРИЄМСТВАГРОВИРОБНИКІВ

• 511

Відбудеться робоча зустріч з питань надання нотаріальних та реєстраційних послуг для населення сільської місцевості!

Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області з метою забезпечення доступності для населення сільської місцевості, де відсутні державні та приватні нотаріуси, нотаріальних та реєстраційних послуг, планується проведення робочої зустрічі та обговорення проблемних питань в смт Лосинівка Ніжинського району з населенням району.

Проведення виїзного заходу планується на 11 жовтня 2018 року, з 13:00 год. в приміщені Лосинівської селищної ради (вул. Шевченка, 2, смт Лосинівка, Ніжинський р-н).

Робочу зустріч буде проведено за участю представника Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області.В ході заходу заплановано проведення прийому громадян, представників підприємств агровиробників, надання індивідуальних консультацій.

У зв’язку викладеним запрошуємо прийняти участь у проведенні вказаних заходів представників громадськості, підприємств агровиробників, а також всіх бажаючих.

Інші оголошення

Всі оголошення