ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

Дата: 12.10.2018 14:30

11 жовтня2018 року у м. Ніжині на базі спеціального авіаційного загону ОРС ЦЗ ДСНС проходила військово-патріотична гра «Я-Патріот» серед команд закладів загальної середньої освіти Ніжинського району, Лосинівської та Вертіївської ОТГ, яка була присвячена Дню захисника України.

Програма змагань включала стройову підготовку, підтягування на перекладині, біг на дистанцію 60 м., метання гранати Ф-1 та санітарно-медичну підготовку. Команда Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст. в складі: Станіслава Овраменка, Віталія Калініченка, Олександра Калініченка, Андрія Сільського, Максима Коробки, Вікторії Олешко та Світлани Дигал посіла І загальнокомандне місце. Підготував команду вчитель Григорій Яременко.

За матеріалами відділу освіти,

сім’ї, молоді та спорту