ЗУСТРІЧ З НАРОДНИМ СПІВАКОМ

  • 609

 19 жовтня 2018 до Лосинівської об’єднаної територіальної громади завітав кобзар, лірник, народний співак, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка, народний артист України Василь Григорович Нечепа.

Народився Василь Григорович 1 вересня 1950 році в м. Носівці – колишньому козацькому містечку на Чернігівщині. В великому  залі Лосинівського будинку культури зібралося чимало глядачів які прийшли послухати гру талановитого кобзаря-лірника: селищний голова Володимир Андрієць, заступник селищного голови Віктор Броварець, працівники установ та організацій, учні та вчителі Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Патріотичну позицію Василя Григоровича засвідчує факт: його “Музичний батальйон” дав 17  концертів на фронтах війни. Цього дня у виконанні митця звучали пісні на слова Тараса Шевченка, Василя Стуса та пісні Анатолія Пашкевича, а також записані ним народні музичні твори. Василь Григорович не лише виконав всім відомі композиції, а й розповів присутнім цікаві історії з свого творчого життя.  Цікавими були його коментарі до пісень, а також історичні екскурси і спогади з кобзарського життя.

Коли я співаю у школі дітям, - сказав на завершення Василь Нечепа - у мене до них єдине прохання: щоб вони любили свою землю. Якщо хочуть жити щасливими. Під кінець заходу учні та вчителі разом з Василем Григоровичем заспівали: "Ще не вмерла України ні слава ні воля, ще нам браття українці усміхнеться доля." Всі присутні з задоволенням слухали пісні дізнались цікаве з історії нашої рідної неньки - України. Ми всі щиро дякуємо Василю Григоровичу за цікавий  урок-концерт. Силу і глибину слів різних поетів присутні відчули завдяки музичним композиціям, що були виконані на кобзі та лірі.

А наприкінці відбулась найважливіша дія – були висаджені різні дерева, одним з яких була верба, саджанець якої був взятий від дерева зрощеного особисто Тарасом Григоровичем Шевченком.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради