ЗОЛОТА ОСІНЬ ЛОСИНІВКИ

Дата: 22.10.2018 15:48

Вже стало доброю традицією щорічно восени проводити футбольний турнір «Золота осінь Лосинівки».

Фото без описуТак, і цього року, 21 жовтня на центральному стадіоні селища відбувся 15 ювілейний поєдинок. Поборотися за кубок селищного голови прибуло 3 команди, а саме: команди «Школа», «Фрунзе» та «Гора». За результатами гри перемогу виборола команда «Фрунзе», ІІ місце – команда «Гора» і ІІІ місце – команда  «Школа». Також, напередодні проводився турнір і серед школярів селища, закінчився він з таким результатом: І місце – команда «Центр», ІІ місце – команда «Фрунзе», ІІІ місце – команда «Гора». За результатами турніру перехідний кубок залишився у команди переможця як минулого року, так і нинішнього. Організатором змагань був вчитель фізичної культури Микола Шматок. При сприянні селищного голови Володимира Андрійця та приватних підприємців громади всі учасники турніру були нагороджені медалями та грошовою премією.

Фахівець відділу освіти, сім’ї, молоді

та спорту Оксана Талалаївська