УВАГА

Дата: 29.10.2018 16:07

Доводимо  до відома  мешканців Лосинівської ОТГ

про те, що в разі оформлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (присадибні ділянки)   чотирма  та більше особами , вартість документації із землеустрою для цих осіб  буде зменшено на 25%, а в разі оформлення  ними ділянок для ведення особистого селянського господарства, які знаходяться по суміжності з присадибною ділянкою яка буде оформлятися,  вартість останньої буде зменшена на 50%.

В разі наявності бажаючих оформити документацію із землеустрою, прошу Вас телефонувати за телефонами: 7-14-92,   068 151 00 54,    096 97 54 664

Документи для замовлення та договори на виконання робіт можуть бути оформлені  по місцезнаходженню ділянок. Нагадую, якщо в громадян оформлено  право власності на житловий будинок, дозволу органу місцевого самоврядування  на виготовлення технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (присадибна ділянка) надавати не потрібно.

Термін виконання робіт не більше 1-2місяців.  Гарантована висока якість виконання робіт.

ФОП Римський О.Ю.