ТИЖДЕНЬ ГАРНИХ МАНЕР

Дата: 07.11.2018 11:22

З 29 жовтня по 2 листопада в Лосинівській ЗОШ І – ІІІ ступенів проходив тиждень гарних манер.

Протягом тижня було проведено бесіди та виховні години:  «Як поводити себе в їдальні» - 1 клас,  «Лицарі ввічливості» - 2 клас, «Увічливість – норма життя» - 3 клас, «Як поводити себе в бібліотеці» - 4 клас, «Правила етикету» - 5-А, «Культура спілкування мобільним телефоном» - 5-Б, «Ввічливість – окраса людської душі»  - 6-А, «Вчимося розуміти та поважати інших» - 6-Б, Літературно-музична композиція «Осінній бал» - 7-А, «Культура спілкування з однолітками» - 7 – Б, «Як поводити себе в транспорті» - 8 клас, «Ввічливість – норма життя» - 9 клас, «Норми спілкування» - 10 клас, «Доброта і милосердя у твоєму житті» - 11 клас.

У рамках проведення тижня Валентина Петрик., класний керівник 2 класу, провела показовий виховний захід «Лицарі ввічливості», де хлопчики та дівчатка змагалися у конкурсах : «Чемні слова», «Благородні вчинки», «Сервірування стола» та показали свої вміння та ерудицію.

Жанна Лаврінець, класний керівник 7-А класу, разом зі своїми учнями демонстрували гарні манери на показовому заході «МІС КОРОЛЕВА ОСЕНІ», до проведення якого були залучені й батьки.

А у пятницю актова зала ледве вмістилав всіх тих, хто хотів обрати Міс та Містера школи.

Заступник директора з виховної роботи

Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Олена Карпенко