В ЛОСИНІВСЬКІЙ  ЗОШ І-ІІІ ст. ВІДБУЛИСЬ СЕМІНАРИ

  • 620

14 та 15 листопада 2018 року в Лосинівській опорній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулися два семінари.

Психолого-педагогічний семінар «Профілактика булінгу, як соціального явища у шкільному середовищі» проводила методист Чернігівського обласного центру практичної психології та соціальної роботи Ірина Лісовецька. До участі в семінарі були запрошені освітяни нашої громади, адже проблема жорстокості та насильницької поведінки дітей привертає увагу педагогів і суспільства в цілому. Кожен учасник тренінгу «Профілактика та подолання булінгу в освітньому закладі» отримав свідоцтво. Допомогли підготувати семінар практичний психолог Неля Шевчун та соціальний педагог Жанна Лаврінець.

Семінар  «Військово-патріотичне виховання старшокласників в умовах Нової української школи» провів учитель предмету «Захист Вітчизни» Григорій Яременко. Запрошені педагоги з Ніжинського району, міста Ніжин та Вертіївської ОТГ відвідали показовий урок у 11 класі на тему «Дії солдата в бою у складі механізованого відділення».

 Підсумки семінару підвела методист РМК Світлана Гаценко та представник Ніжинського об’єднаного міського військового комісаріату Олександр Андрущенко.

 

                          За матеріалами відділу освіти, сім’ї,

молоді та спорту Лосинівської селищної ради

Інші новини

Всі новини