14 та 15 листопада 2018 року в Лосинівській опорній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулися два семінари.

Психолого-педагогічний семінар «Профілактика булінгу, як соціального явища у шкільному середовищі» проводила методист Чернігівського обласного центру практичної психології та соціальної роботи Ірина Лісовецька. До участі в семінарі були запрошені освітяни нашої громади, адже проблема жорстокості та насильницької поведінки дітей привертає увагу педагогів і суспільства в цілому. Кожен учасник тренінгу «Профілактика та подолання булінгу в освітньому закладі» отримав свідоцтво. Допомогли підготувати семінар практичний психолог Неля Шевчун та соціальний педагог Жанна Лаврінець.

Семінар  «Військово-патріотичне виховання старшокласників в умовах Нової української школи» провів учитель предмету «Захист Вітчизни» Григорій Яременко. Запрошені педагоги з Ніжинського району, міста Ніжин та Вертіївської ОТГ відвідали показовий урок у 11 класі на тему «Дії солдата в бою у складі механізованого відділення».

 Підсумки семінару підвела методист РМК Світлана Гаценко та представник Ніжинського об’єднаного міського військового комісаріату Олександр Андрущенко.

 

                          За матеріалами відділу освіти, сім’ї,

молоді та спорту Лосинівської селищної ради