105 РОКІВ ПОДАРОВАНІ БОГОМ

  • 818

16 листопада 2018 року виповнилось 105 років найстаршій жительці селища Лосинівка –  Катерині Лаврівні Ременюк.Цій привітній та оптимістичній  жінці довелось побачити все: і війну, і голод, і перемогу.

Катерина Лаврівна зі своїм чоловіком жила душа в душу, але на жаль рано залишилась вдовою. Сама виховала трьох дітей. Вчила дітей жити чесно, вірити в Бога, ніколи не опускати руки. Все своє життя тяжко працювала в колгоспі, не покладаючи рук, аби прогодувати свою родину. Навіть сьогодні, в свої 105 років, бабуся Катя не сидить на місці, а самостійно працює по домогосподарству.

Із поважною датою іменинницю привітали Лосинівський селищний голова Володимир Андрієць, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Олена Боровик, голова райдержадміністрації Вячеслав Івашин, заступник голови райдержадміністрації Оксана Мелашенко, начальник Ніжинського управління соціального  захисту населення Олександр Шевчун, помічник народного депутата О.Кодоли Олексій Пірковський. З концертною програмою до іменинниці завітав народний ансамбль «Душі  криниця». Гості та близькі привітали бабусю  квітами та подарунками, побажали їй здоров’я та довголіття.

Від імені виконавчого комітету Лосинівської селищної ради щиро вітаємо Катерину Лаврівну із 105-річним ювілеєм,  бажаємо міцного здоров`я, довголіття, благополуччя їй та всій родині!

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради