ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ

Дата: 26.11.2018 12:11

Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області доводить до відома, що 29 листопада 2018 року о 10:30 на базі Носівської СДС МІП ім. В. М. Ремесла НААН України буде проводитись спільне засідання за участі представників ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області;

Департаменту АПР, екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА; ДУ «Чернігівська обласна фітосанітарна лабораторія»; ДП «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції»; представників ОТГ; профільних насіннєвих асоціацій; суб’єктів насінництва та розсадництва, інших зацікавлених сільгоспвиробників на тему: «Запобігання порушень законодавства в сфері насінництва та розсадництва щодо обігу насіння та садивного матеріалу, ввезення насіння для селекційних, дослідних робіт та експортування. Запобігання обігу контрафакту»

Засідання відбудеться за адресою:

Чернігівська область., Носівський р-н, с. Дослідне, вул.Миру, 1.

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь!

Інформація за телефонами: 67-67-72, 67-80-64.