МИ - ПРОТИ СНІДУ

Дата: 04.12.2018 14:49

1-ше грудня у світі пройшло під знаком червоної стрічки. Міжнародний день боротьби зі СНІДом відзначають уже 30 років.

Фото без описуВ Україні щорічно реєструють десятки тисяч випадків ВІЛ-інфекції. А статистика свідчить - 240 тисяч українців мають ВІЛ-позитивний статус. Заклади загальної середньої освіти долучилися до відзначення цього Дня 03 грудня, проведенням заходів :

Лосинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів:  Виховні години "Не дай сніду шанс"; Години спілкування, присвячені Дню толерантного відношення до людей, що живуть з ВІЛ-інфекцією;  Урок малювання "Чужої біди не буває ".

Шатурський НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІ ступенів: Лінійка “Ми – проти СНІДу»; Коло ідей «Збережи себе від СНІДу»; Бесіда «Віл-інфіковані діти – наші друзі».

Сальненський НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ступенів: Загальношкільна лінійка «Ми – проти СНІДу»;  Виховна година «СНІД-не вирок!»; Акція «Червона стрічка»; Бесіда застереження Сальненського бібліотекаря «Снід - безповоротно змінює життя»

Лосинівська ЗОШ І ступеня:  Перегляд мультиплікаційного ролика « STOP- СНІД».

Під час заходів учні дізналися про шляхи передачі та способи попередження цієї страшної хвороби.

За матеріалами відділу освіти,

сім’ї, молоді та спорту Лосинівської селищної ради