А ЯК ТАМ У СУСІДІВ

  • 568

Навчальний візит частина проекту «Підтримка реформи місцевого самоврядування – впровадження партисипативної моделі стратегічного планування в громадах Північної, Центральної і Західної України», що реалізується Фондом Розвитку Місцевої Демократії (FRDL, Республіка Польща) за участі низки регіональних партнерів, на Чернігівщині – це Сіверський інститут регіональних досліджень.

Проект співфінансовано в рамках Програми співпраці у сфері розвитку „Польська допомога” Міністерства закордонних справ Республіки Польща у 2018 р. 

З 26 по 30 листопада 2018 року відбулася поїздка до Польщі представників Чернігівської та Полтавської  областей,  з метою впровадження партисипативної моделі стратегічного планування в громадах.   Лосинівську ОТГ представляли  керуюча справами (секретар) виконавчого комітету - Олена Боровик та вчитель початкових класів Шатурського НВК « ЗНЗ - ДНЗ»  І-ІІІст - Тетяна Рубан.  Під час робочого візиту було багато побачено й  почуто цікавого й нового, що можна втілити для подальшого розвитку  своєї громади.   Представники побували в трьох польських громадах(гмінах). Найбільше вразила чистота, порядність людей, школи нової моделі , будинки культури та будинки  для перебування літніх людей. 

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради

Інші новини

Всі новини