ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

• 554

Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування,депутати всіх рівнів! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування.

Становлення нашої країни як незалежної держави у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю. Висловлюю  вдячність депутатам всіх рівнів, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме вони, представляючи інтереси громади, тим самим забезпечують право кожного з нас бути почутим.Щиро бажаю мужності та здобутків у нелегкій та відповідальній праці, міцного здоров'я, щастя, родинного благополуччя, здійснення всіх життєвих планів, порозуміння і єдності задля добра та благополуччя Українського народу!

Зі святом вас, шановні колеги!

З повагою,

селищний голова Володимир Андрієць