ДЕНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В ЛОСИНІВСЬКІЙ ОТГ

• 484

7 грудня 2018 року відбулися урочистості з нагоди професійного святаДня місцевого самоврядування.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся Лосинівський селищний голова Володимир Андрієць. Усім причетним до цього свята селищний голова подякував за важку, не завжди вдячну і зовні непомітну працю та побажав міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди та добра.

За сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, самовіддане служіння обраній справі, високий професіоналізм, відповідальність та з нагоди Дня місцевого самоврядування були відзначені працівники селищної ради грамотами й подяками Лосинівського селищного голови та грамотами Чернігівського обласного комітету профспілки працівників державних установ.