ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

  • 567

06.12.2018р вся Україна відзначала День Збройних сил України. До святкування долучились і заклади освіти Лосинівської селищної ради.

Цього дня учнів та вчителів Ніжинського району вітав Ніжинський державний університет імені М.В.Гоголя. Змагання із загальної фізичної підготовки зібрали юнаків 9-11 класів закладів освіти І-ІІІ ст. Продемонструвати свої знання та уміння у військово-спортивних етапах заходу приїхали і 2 команди громади: Сальненський НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст. (тренер Євгеній Яременко), Лосинівська ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер Григорій Яременко). Учні мали можливість позмагатися у збиранні, розбиранні магазину автомата, стрибках у довжину з місця, підтягуванні у висі, перетягуванні каната та з човникового бігу.

Для учнів було організоване робоче місце, де учитель предмета «Захист Вітчизни» Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Григорій Яременко навчав усіх охочих збирати та розбирати макет автомату Калашникова. Макет автомата наданий Лосинівською громадою.

За підсумками змагань, команда Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст., посіла ІІІ місце . Сальненський НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ступенів у загальному заліку виборов 5-6 місце. В особистих конкурсах відзначились: Барило Андрій (стрибок у довжину з місця – ІІІ місце:Сальне), Андріяш Віталій (стрибок у довжину з місця – ІІ місце:Сальне), Сільський Андрій(підтягування у висі, ІІІ місце:Лосинівка).

Усіх учасників змагань було нагороджено дипломами та солодкими призами.

За матеріалами відділу освіти,

 сім’ї, молоді та спорту Лосинівської селищної ради.

(фото: відділ освіти Ніжинської РДА)