ПОДОРОЖ НА ВОЛИНЬ

  • 691

Ось і завершився Волинь NGO Форум , який було проведено у місті Луцьк 7 грудня 2018 року в приміщенні  Волинської обласної державної  адміністрації.

Захід було організовано обласною молодіжною організацією «Волинський Інститут права» за фінансової підтримки ПРООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії, учасниками якого були громадські активісти з Лосинівської ОТГ: Віта Макобрей, Оксана Талалаївська, В’ячеслав  Лаврінець і Станіслав Овраменко.

Форум був насиченим та позитивним. Попрацювали дуже плідно та продуктивно! А головне - перспективно! В теплій атмосфері спільно з представниками волинських та чернігівських громадських активістів обговорили можливості та способи впливу на місцеві реформи.

Окрім участі в профільних дискусіях та обговореннях учасники мали змогу поспілкуватися з представниками: Міжнародного фонду «Відродження», Програми розвитку ООН в Україні, Українського жіночого фонду та дізнатися про пріоритети їх роботи з громадськими організаціями у 2019 році.  Також в рамках Форуму відбулися майстер-класи щодо антикорупційної діяльності, соціального підприємництва, використання інструментів громадської участі, тощо.

Було дуже приємно знаходитися на такому чудовому  заході серед успішних практиків та однодумців. 

Висловлюємо подяку команді громадської організації «MART» за можливість відвідати NGO  Форум та цікавому перебуванні команди активістів з Чернігівшини на Волині. Вдячні обласній молодіжній організації «Волинський Інститут права Ірині Гайдучик  за чудову організацію, цікаву та насичену програму заходу.

Оксана Талалаївська – фахівець фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи та Віта Макобрей – начальник служби у справах дітей Лосинівської селищної ради