ПЕРЕМОГА

Дата: 18.12.2018 16:35

16 грудня 2018 р в м.Київ відбулися змагання з пауерліфтингу з Національного Кубку України «National Cup 2018 Single Lifts». На конкурсі були присутні понад 200 учасників. В їх числі був і наш земляк, багаторазовий чемпіон з пауерліфтингу Анатолій Гавриш.

Фото без описуСпортсмен виступив у двох дисциплінах та виборов два перших місця, отримавши два Національні кубки України!

Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту щиро вітає пана Анатолія та бажає нових звершень та перемог!

Фахівець фізкультурно-оздоровчої

та спортивної роботи