ПРИВІТАННЯ  СЕЛИЩНОГО  ГОЛОВИ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

• 730

Дорогі діти, шановні дорослі! Щиро вітаю вас із Днем Святого Миколая – одним з найсвітліших і найрадісніших християнських свят, яке приносить до наших  домівок світлу радість і добрі сподівання.

У цей час маленькі діти з нетерпінням чекають дива, а дорослі мають можливість допомогти Чудотворцю й подарувати дітям казку. Малеча повинна бачити, що у цьому світі є місце для добра, що чудеса – реальні, а мрії – здійснюються.  Я бажаю вам, дорогі друзі, здоров’я та достатку, щоб у вашому домі завжди панував мир та злагода. Даруйте свою любов один одному, творіть добро і будьте впевнені в тому, що воно повернеться до вас сторицею. Нехай усі негаразди проходять повз і не зачіпають вас. Вірте в чудо, і воно обов’язково здійсниться!

З повагою,

селищний голова ВолодимирАндрієць