ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НОВИМ 2019 РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

• 518

Шановні мешканці громади!  Ось і завершується 2018 рік. Ми знову перегортаємо  ще одну сторінку нашого життя. Від щирого серця вітаю всіх з наступаючим Новим роком та  Різдвом Христовим!

Рік, що минає був насичений важливими подіями, складними випробуваннями та викликами. Тож бажаю, щоб негаразди та проблеми залишилися у минулому, а досвід та досягнення, якими ми збагатилися, стали наснагою для подальшої плідної діяльності. Нехай рік прийдешній принесе усім нам мир, спокій, впевненість у майбутньому та додасть нових сил для втілення найзаповітніших мрій. Бажаю міцного здоров’я,  щастя, родинного затишку, благополуччя, життєвих гараздів та статків, бадьорого настрою і творчої наснаги! Щасливого всім Нового року та веселого Різдва!

З повагою,

селищний голова Володимир Андрієць