НАЙСТАРШОМУ ЖИТЕЛЮ С.САЛЬНЕ – 94 РОКИ

Дата: 10.01.2019 16:53

10 січня  свій 94-й день народження  відзначає корінний житель села Сальне, ветеран війни – Микола Шуст. Цьому чоловіку довелося побачити все: і війну, і голод, і перемогу, пройти через сумні та радісні хвилини життя.

Все своє життя Микола Захарович пов’язав  з будівництвом. Жодна споруда в селі не будувалась без його участі. За свою мужність та героїзм був неодноразово  нагороджений медалями. Проживає Микола Захарович разом зі своєю дружиною - Варварою Данилівною, мають онуків та правнуків, які підтримують та радують їх.

Давненько стіни оселі Миколи Захаровича  не чули дзвінких бадьорих нот. А от сьогодні така нагода в день народження під керівництвом Василя Боровика іменинника привітали щедрівками. Цього дня окрім рідних та близьких, ветерана війни з поважною датою привітали заступник  Лосинівського селищного голови - Віктор Броварець, стараста сіл Сальне та Садове - Ніна Броварчук,  представники від компаній ТОВ «УкрАгроРозвиток»,  СТО«вĻ, ТОВ «УкрАгроуспіх». Всі присутні  вручили імениннику подарунки та побажали міцного здоров’я, оптимізму, довголіття, поваги від онуків та правнуків.

Від імені виконавчого комітету Лосинівської селищної ради щиро вітаємо Миколу Захаровича з Днем народження. Бажаємо, аби новий рік життя був сповнений приємних переживань, аби  хвороби відступали й оминали, а  якнайчастіше  був привід посміхатися й радіти життю.