ДІТИ – НАШЕ МАЙБУТНЄ, САМЕ ВІД ВКЛАДУ В ЇХНЄ ВИХОВАННЯ ЗАЛЕЖИТЬ ЗАВТРАШНІЙ ДЕНЬ

Дата: 25.01.2019 09:18
Кількість переглядів: 340

Навчання громадянській освіті старшокласників спрямоване на реалізацію загальної мети середньої освіти, що сформульована у концепції Нової української школи.

Вона полягає у розвитку та соціалізації особистості, формуванні її національної самосвідомості, громадянської позиції, загальної культури, світоглядних орієнтирів, критичного мислення, творчих здібностей, дослідницьких та аналітичних навичок, та професійних якостей. З метою поглиблення знань з курсу «Громадянська освіта»,  24 січня 2019 року  до Лосинівської селищної ради завітали десятикласники Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст. разом з учителем історії та правознавства Ларисою Дерев’янко. Зустріч з учнями провів селищний голова - Володимир Андрієць та секретар селищної  ради – Наталія Кошарна. Старшокласникам розповіли про специфіку роботи селищної ради, окреслили головні цілі та завдання, познайомили з механізмом надходження коштів до місцевого бюджету, дізналися про роль селищних депутатів: як вони працюють, які мають повноваження. Також селищний голова провів учням екскурсію по відділах  селищної ради та познайомив із працівниками. А на останок селищний голова  закликав учнів ніколи не стояти осторонь подій, які відбуваються в нашій громаді, продовжувати наші традиції, приймати активну участь в житті громади. Такі зустрічі дають можливість для підростаючого покоління краще познайомитися із місцевими органами влади.