НАШІ ПЕРШІ КРОКИ

Дата: 08.02.2019 12:16

1 вересня  2018 року  стартувала  Нова  українська  школа. 27 маленьких  здобувачів  освіти вперше  переступили  поріг  Лосинівської  ЗОШ  I-III ступенів. Дехто  сміливо  і  впевнено, а  дехто  з  острахом  в  очах  йшов  на  свій  перший  урок.

Фото без описуТа  на  ньому  було  не страшно,  адже  поруч  були  батьки, які  допомагали  розповідати  про  себе,  допомагали  прикріплювати  свої   маленькі  сердечка  з  паперу  на  велике  серце  родини  1  класу. За  ним  пройшов  другий  урок,  третій.

Так  непомітно,  почалося  шкільне  життя  наших  першокласників.

Цікавими  були  перші  знайомства  з  Букварем , Математикою,  де  сторінка  за  сторінкою  вивчали  нові цифри  та  літери.  Але, найбільш  захопливими стали  уроки  нового  предмету «Я  досліджую  світ». Кожен  тиждень  мав  свою  назву. Так ,  першого  ж  тижня «Я – школяр», діти  ближче  познайомились  один  з  одним, з  галасливими шкільними коридорами, бібліотекою, їдальнею, спортивною  залою  та  малювали  в щоденниках  вражень  свою  «школу  мрій».

Не  менш  вдалим  був  тиждень «Мода», під  час  якого  учні  розповідали   про  одяг, який  носили  їх  бабусі, дідусі, мами  й  тата. Тиждень  завершився  створенням  інтелект – карти «Мода», матеріал до   якої  був  зібраний самими дітьми. Добре запам'ятався малятам  тиждень  «Пригоди  Краплинки». Після  перегляду  мультфільму  «Пригоди  Капітошки»  вони  довго  співали  пісеньку  цього  героя,  а  потім  радо  зустріли  Капітошку ,  що  прийшов  до  них  у  гості  і  цілий  тиждень  працював  з  ними.

А  тиждень  театру?! Кожен  з  малюків   бажав  бути актором.  Одягаючи  на  руку  ляльку  Півника  чи   Котика, Лисички-Сестрички  чи  Вовчика –Братика діти  мандрували сторінками    фантастичних  казок.

Та  найбільш  вдалим  видався  тиждень  «Таємниці  космосу». Хлопчики  та  дівчатка  літали  на  ракетах, стикувалися  з  іншими  космічними  кораблями, уявно зустрічалися  з  прибульцями, а  потім ,  розділившись  на групи,  створювали свої  космічні  планети з  конструктора LEGO.

Цікаво пройшов  I семестр  у   маленьких  першокласників.  Адже  всі  приклали  для  цього  зусилля. Шкільним  приладдям, меблями,  партами,  новітньою  технікою  забезпечила  малят  громада,  очолює яку Володимир Андрієць . Велику роль в  цьому відіграв відділ  освіти, сім'ї,  молоді  та  спорту, на  чолі з Віктором Кільовим. Допомогли діткам  адаптуватися  в  шкільному  середовищі : класний  керівник – Людмила Примак, вихователь ГПД – Марія Олізар, дирекція  школи – Валентина Гапоненко, Світлана Семенок, Олена Карпенко, які  відвідувалиуроки  та  виховні  заходи  в  малечі, соціальний  педагог – Жанна Лаврінець  та  психолог школи -  Неля Шевчун,  які  проводили  з  дітьми  та  батьками  заняття  по  пристосуванню  дітей  до  школи. Тож  нехай  вдалим для  дітей буде  не  тільки  I  семестр,  а  й  майбутні  роки  шкільного  життя.

Людмила Примак -  вчитель  1  класу  Лосинівської  ЗОШ I-III ст.