ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Дата: 14.02.2019 10:03
Кількість переглядів: 372

Незалежна Україна  15 лютого офіційно вшановує День пам’яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів та День виводу військ з Афганістану. З 1979 року по 1989 рік  близько ста п’ятдесяти тисяч українців пройшли через горнило «афганської війни».

У цей день український народ віддає шану всім солдатам та офіцерам, робітникам і службовцям, які брали участь у конфліктах за межами нашої держави, та схиляє голову у пам`ять тих, кому не судилося повернутися на рідну землю. Напередодні  цієї пам’ятної дати, відбулося покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків, могил загиблих в Афганістані.  На церемонії покладання були присутні: голова Лосинівської селищної ради- Володимир Андрієць, секретар селищної ради – Наталія Кошарна, заступник голови районної ради –  Наталія Березка, голова Ніжинської міськрайонної організації ветеранів Афганістану- Сергій Ступак та мешканці селища Лосинівка. Після чого всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради.