ЛОСИНІВСЬКУ ГРОМАДУ ВІДВІДАВ НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ ОЛЕКСАНДР КОДОЛА

  • 614

14 лютого 2019 року Лосинівську об’єднану територіальну громаду з робочим візитом відвідав  Народний депутат України  Олександр Кодола.

Олександр Михайлович  обраний  по  одномандатному  виборчому  округу  № 209, є заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства. Зустріч народного депутата з мешканцями відбувалася в сільських клубах. І хоча графік відвідування населених пунктів  був щільним та народний депутат разом з своїми помічниками та селищним головою Володимиром Андрійцем відвідали чотири населені пункти Лосинівської ОТГ, а саме: с.Терешківка, с.Шняківка, с.Леонідівка та с.Шатура. Під час зустрічі з мешканцями сіл  Олександр Михайлович  прозвітував про свою роботу за 4 роки та обговорив  із жителями населених пунктів проблемні питання.

Найбільш наболілими питаннями для жителів були: дотримання графіку автобусного маршруту Ніжин – Терешківка та Ніжин – Галиця, встановлення зупинки, питання щодо роботи поштових відділень в селах, ремонт доріг, освітлення та багато інших побутових питань.

Володимир Андрієць та Олександр Кодола вислухали та прийняли до уваги всі пропозиції щодо забезпечення належного рівня розвитку  сіл громади.

Дякуємо Олександру Михайловичу за співпрацю!

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради