СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ ДО ДНЯ ВСІХ ЗАКОХАНИХ

Дата: 15.02.2019 15:35

Що таке кохання? Яке воно, як розрізнити його від усіляких «копій» і «підробок»? . Кохання... Воно для кожного своє, воно на стільки різне й щоразу неповторне, що йому не можна дати чіткого визначення…

Це те саме злиття душ, якому тисячі років дивуються люди. Так ,з нагоди Дня Святого Валентина  14 лютого 2019 року в Лосинівському будинку культури відбувся святковий концерт «Серцю властиво любити». Вітали всіх присутніх чудовими піснями, танцями та дарували  глядачам масу позитивних вражень працівники відділу культури та туризму Лосинівської селищної ради Яна Река, Наталія Опанасенко; працівники будинку культури: вокальний квінтет «Душі криниця» під керівництвом Василя Боровика, Валентина Гавриляко, Світлана Ващенко; хореографічний колектив «Мрія» Ніжинського району дитячої школи мистецтва під керівництвом  Наталії  та Юлії Ващенко; учні Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Валерія Божа та Аліна Калініченко під керівництвом  Валерія Дерев’янка .Пісні та музика про любов нагадували про юність і закоханість, про велич і силу найсвітлішого почуття, яке дарує любов.