ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ

Дата: 18.02.2019 15:58

14 лютого цього року спортивна зала Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст. не пустувала без гостей та учасників спортивних змагань, адже спорт це життя, покращення свого здоров’я й підняття настрою.

Фото без описуЦього дня відбулися зональні змагання з волейболу серед дівчат - учениць шкіл Ніжинського району та Лосинівської ОТГ. У змаганнях взяли участь п’ять команд: Лосинівська ЗОШ І-ІІІ ст., Сальненський НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст.,Крутівська ЗОШ І-ІІІ ст., Кукшинська ЗОШ І-ІІІст.  та Світанківський НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст..

За підсумками турніру місця розподілилися таким чином:

І місце – команда с. Світанок;

ІІ місце – Кукшин;

ІІІ місце - Крути;

ІV місце – Сальне;

V місце – Лосинівка.