ЛИЖНІ ГОНКИ

• 456

15 лютого цього року на стадіоні м. Ніжин відбулися змагання за кубок Ніжинського району з лижних гонок, який був присвячений 30-й річниці з дня виведення радянських  військ з Демократичної республіки Афганістан.

У змаганнях взяли участь команди таких населених пунктів: Крути, Ніжинське, Велика Кошелівка,  Лосинівки,  команда Ніжинської районної ради, студенти Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя та Ніжинського агротехнічного коледжу.

Команда селища Лосинівки зайняла перше місце в естафетній гонці. Учасники змагань отримали призові місця в особистих заліках, а саме: Володимир Руденко – друге місце у віковій категорії 36-50 років, серед дівчат третьою прийшла Мар’яна Петрик, а серед наймолодших учасників (10-11 років) найкращий час показала Поліна Рябущиць.

Фахівець фізкультурно-оздоровчої та спортивної діяльності

Оксана Талалаївська