Лосинівська територіальна громада
Чернігівська область, Ніжинський район

ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 19.02.2019 15:55
Кількість переглядів: 628

Запрошуємо Вас взяти участь у  засіданні 27 сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради, яка відбудеться 28 лютого 2019 року о 13:00 год. в приміщенні Лосинівської селищної ради.

Фото без опису

Засідання постійних комісій відбудеться 26 лютого 2019 року 0 13:00 год.

П О В І С Т К А    Д Е Н Н А

1.Затвердити такий порядок денний пленарного засідання  двадцять сьомої  сесії Лосинівської селищної ради восьмого скликання:

2. Звіт селищного голови про роботу виконавчого комітету Лосинівської селищної ради за 2018 рік.

3.Про звіт виконання Плану соціально-економічного розвитку  Лосинівської селищної ради за 2018 рік.

4.Про виконання селищного бюджету Лосинівської селищної ради за 2018 рік.

 5. Про внесення змін до рішення 25 сесії 8 скликання від 26.12.2018 року «Про селищний бюджет на 2019 рік».

6. Про затвердження розпоряджень селищного голови , прийнятих в   міжсесійний період.

7. Про внесення змін до структури виконавчого комітету Лосинівської селищної  ради.

8.Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт покрівлі корпусу А2-ІІ Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст.. смт.Лосинівка вул..Богословська, 4а, Ніжинського району , Чернігівської області».

9. Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території

Лосинівської селищної ради.

10. Про утворення Лосинівської  публічну бібліотеки з її філіями.

11. Про затвердження технічної  документації із землеустрою, виділення  в натурі ( на місцевості) земельної ділянки та реєстрацію права власності на земельну ділянку громадянину-власнику  сертифіката на право на земельну частку (пай) гр.Шило Григорію Володимировичу.

12. Про затвердження технічної  документації із землеустрою, виділення  в натурі ( на місцевості) земельної ділянки та реєстрацію права власності на земельну ділянку громадянину-власнику  сертифіката на право на земельну частку (пай)  гр.Горбатку Валентину  Вікторовичу.

13. Про затвердження технічної  документації із землеустрою, виділення  в натурі ( на місцевості) земельної ділянки та реєстрацію права власності на земельну ділянку громадянину-власнику  сертифіката на право на земельну частку (пай)  гр.Горбатко Марії Андріївні.

14. Про затвердження технічної  документації із землеустрою, виділення  в натурі ( на місцевості) земельної ділянки та реєстрацію права власності на земельну ділянку громадянину-власнику  сертифіката на право на земельну частку (пай)  гр.Горбатку  Михайлу  Вікторовичу.

15. Про затвердження технічної  документації із землеустрою, виділення  в натурі ( на місцевості) земельної ділянки та реєстрацію права власності на земельну ділянку громадянину-власнику  сертифіката на право на земельну частку (пай)  гр.Гарді Володимиру Григоровичу.

 16. Про затвердження технічної  документації із землеустрою, виділення  в натурі ( на місцевості) земельної ділянки та реєстрацію права власності на земельну ділянку громадянину-власнику  сертифіката на право на земельну частку (пай)  гр.Гарді Сергію Григоровичу.

 17. Про затвердження технічної  документації із землеустрою, виділення  в натурі ( на місцевості) земельної ділянки та реєстрацію права власності на земельну ділянку громадянину-власнику  сертифіката на право на земельну частку (пай)  гр.Кулініч Ірині Олександрівні.

 18. Про затвердження технічної  документації із землеустрою, виділення  в натурі ( на місцевості) земельної ділянки та реєстрацію права власності на земельну ділянку громадянину-власнику  сертифіката на право на земельну частку (пай)  гр.Авраменко Валентині Олександрівні.

 19. Про затвердження технічної  документації із землеустрою, виділення  в натурі ( на місцевості) земельної ділянки та реєстрацію права власності на земельну ділянку громадянину-власнику  сертифіката на право на земельну частку (пай)  гр.Шуст Олександрі Федорівні.

  20. Про затвердження технічної  документації із землеустрою, виділення  в натурі ( на місцевості) земельної ділянки та реєстрацію права власності на земельну ділянку громадянину-власнику  сертифіката на право на земельну частку (пай)  гр.Кучеренко Яні Вікторівні.

21. Про наданя дозволу на виготовлення  технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж в натурі ( на місцевості) земельної ділянки громадянину-власнику  сертифіката на право на земельну частку (пай)  гр.Семенченко Сергію Миколайовичу.

 22. Про наданя дозволу на виготовлення  технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж в натурі ( на місцевості) земельної ділянки громадянину-власнику  сертифіката на право на земельну частку (пай)  гр.Татарчук Ользі Іванівні.

23. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки громадянину-власнику сертифіката на право на земельну частку (пай)               гр.Найденко Антоніні Миколаївні.

 24.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості) земельної ділянки громадянину-власнику сертифіката на право на земельну частку (пай) гр.Пуховець Віктору Анатолійовичу.

25.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості) земельної ділянки громадянину-власнику сертифіката на право на земельну частку (пай) гр.Пуховець Володимиру Анатолійовичу.

26.Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність гр.Гудименко Олександру Віталійовичу.

  27.Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність гр.Талалаївському Віктору Андрійовичу.

 28.Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність гр.Ткачу Миколі Миколайовичу.

 29.Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність гр.Шевчуну Володимиру Олексійовичу.

30.Про  затвердження  технічної документації  та надання земельної ділянки у власність гр.Суслу Володимиру Петровичу.

  31.Про  надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр.Могильному Владиславу Володимировичу.

32.Про  надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр.Давиденку Івану Віталійовичу.

33.Про  надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр.Коваль Віталію Миколайовичу.

 34.Про  надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр.Рябущиць Валентині Олександрівні.

35.Про затвердження технічної  документації із землеустрою, виділення  в натурі ( на місцевості) земельної ділянки та реєстрацію права власності на земельну ділянку громадянину-власнику  сертифіката на право на земельну частку (пай)  гр.Шуст Миколі Миколайовичу.

36. Розгляд заяв.

37. Інші питання

 

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь