КОНКУРС «УКРАЇНСЬКИЙ СУВЕНІР»

  • 576

У грудні 2018 року проведено обласний етап «Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір». Від закладів загальної середньої освіти області надійшло понад 160 робіт, в тому числі від Сальненського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ступенів, Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, та Лосинівської ЗОШ І ступеня.

Роботи подані учасниками на виставку-конкурс, виконані за допомогою батьків, членів родини, керівників гуртків та учителів.

У ході аналізу представлених робіт журі відзначило зростання рівня майстерності виконання та оригінальність виконаних робіт учнями Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Лосинівської селищної ради Ніжинського району.

Дипломами переможців обласного етапу «Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» у віковій категорії (діти 6-11 років) нагороджені : Валерія Бондар, член гуртка «Витинанка» Лосинівської ЗОШ І ступеня, за роботу «Ой ви, гуси не гудіть, спить дитина – не будіть»(керівник Наталія Євенко). Владислав Петрик та Юрій Петрик, учні Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, за роботи «Санчата» та «Криниця»(керівник Григорій Петрик).

Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту вітає учнів-переможців і їх керівників!