СХІД СЕЛА У ТЕРЕШКІВЦІ

Дата: 07.03.2019 12:36

05 березня 2019 року  в приміщенні сільського клубу села Терешківка відбувся схід села.

Фото без описуНа загальних зборах громадян присутніми були: голова Лосинівської об’єднаної територіальної громади - Володимир Андрієць, секретар Лосинівської селищної ради - Наталія Кошарна, представник народного депутата України Олександра Кодоли - Олексій  Пірковський, депутат обласної ради – Микола Шматок, представники оренди земельних паїв голова ФГ « Терешківське В.О.» - Віталій Осипенко та бухгалтер Олена Осипенко, керуючий відділенням ПП «Агропрогрес» - Володимир Мариняко та менеджер Світлана Андрієць.

На порядок денний зборів були винесені такі питання:

1.Звіт старости Смоленської Л.М. про соціально-економічний розвиток  с.Терешківка за 2018 рік.

2.Звіт старости  про виконання критичних зауважень та рішень попереднього сходу.

3.Про встановлення розміру сум  самооподаткування на 2019 рік.

4. Звіт селищного голови Андрійця В.М. про виконання соціально-економічного розвитку ОТГ.

5.Звіт  обласного депутата Шматка М.М.

6.Звіт  ФГ «Терешківське-В.О.» та ПП «Агропрогрес»  про стан розрахунків за оренду земельних паїв.

7.Про санітарний стан та благоустрій  населених пунктів с.Терешківка.

8.Про зміцнення законності, правопорядку на території населеного пункту, збереження державної, колективної, та особливої власності.

9. Про заходи пожежної безпеки на території с.Терешківка.

10.Про збір коштів на утримання пожежного автомобіля.

11. Звіт про роботу народного депутата України Олександра Кодоли.

12. Обрання голови ради ветеранів.

Відкрила схід громадян староста села Лідія Смоленська, яка ознайомила присутніх із звітом  про свою роботу за 2018 рік. Після чого селищний голова Володимир Андрієць накреслив основні напрямки роботи селищної ради та наголосив на пріоритетні напрями роботи у 2019 році.

Під час загальних зборів представники та керівники прозвітувалися мешканцям старостинського округу про зроблену роботу за 2018 рік.

Також на загальних зборах мешканці старостинського округу  піднімали найбільш актуальні для них питання, зокрема: проведення опалення в сільському клубу, ремонт доріг, проведення вуличного освітлення, рух рейсового автобуса Ніжин –Терешківка, ремонт сільського ФАПу та питання щодо несвоєчасного надходження квитанцій за світло та газ.  Здавалося не глобальні проблеми, але надзвичайно важливі та такі, що потребують нагального вирішення.

На завершення староста  села Лідія Миколаївна подякувала  всім своїм односельцям, депутатам, апарату селищної ради, представникам орендних паїв за порозуміння, підтримку та допомогу.

Після чого відбулася концертна програма до свята  8 березня – Міжнародного дня прав жінок і миру. Святкову атмосферу в залі створили працівники відділу культури та туризму Лосинівської селищної ради, які подарували глядачам свої прекрасні виступи.