У СТАРОСТИНСЬКОМУ ОКРУЗІ СІЛ ВІКТОРІВКА, ЛЕОНІДІВКА, СТЕП ВІДБУВСЯ СХІД СЕЛА

Дата: 07.03.2019 12:43

06 березня 2019 року в приміщенні сільського клубу старостинського округу села Вікторівка відбувся схід села.

Фото без описуНа загальних зборах громадян присутніми були: голова Лосинівської об’єднаної територіальної громади - Володимир Андрієць секретар Лосинівської селищної ради Наталія Кошарна, голова Ніжинської районної ради Олег Бузун, представник оренди земельних паїв ФГ «Флеш» - Станіслав Породько, депутати Лосинівської селищної ради- Іван Прокопенко та Микола Барило.

На порядок денний були винесені такі питання:

1.Звіт старости с.Вікторівка, Леонідівка, Степ про виконану роботу у 2018 році та плани на 2019 рік.

2.Звіт селищного голови про соціально-економічний розвиток  сіл та виконання селищного бюджету за 2018 рік.

3. Звіт про виконання критичних зауважень та рішень попереднього сходу.

4. Про санітарний стан, благоустрій та озеленення населених пунктів.

5. Про зміцнення законності, правопорядку на території населеного пункту, збереження державної, колективної, та особистої власності.

6.Про встановлення сум самооподаткування на 2019 рік та звіт про їх виконання в 2018 році.

7. Звіт ФГ «Флеш», про його роботу.

Загальні збори громадян розпочала Наталія Гайдей. Під час проведення сходу села присутні заслухали звіти селищного голови Володимира Андрійця про проведену роботу за 2018 рік та  представника оренди земельних паїв ФГ «Флеш» - Станіслава Породька. Голова Ніжинської районної ради Олег Бузун  наводив позитивні приклади децентралізації.

Під час зборів мешканці сіл активно обговорили низку важливих пититань. Під час активного обговорення озвучувалося багато пропозицій від присутніх жителів сіл, щодо розвитку свого села та порушувалася низка важливих питань серед яких: питання земельних відносин, відновлення руху рейсового автобуса, підключення вуличного освітлення, ремонт дороги та питання екології природи.

На всі питання, які цікавили мешканців. були надані роз’яснення. Староста  Наталія Гайдей подякувала  всім своїм односельцям, апарату селищної ради, орендарям земельних паїв за  порозуміння, підтримку та допомогу.

Після закінчення загальних зборів за підтримки Станіслава Породька святкову атмосферу до свята 8 березня  в  сільському клубі продовжив  гурт «Смоляни», який  подарував незабутні враження всім присутнім. Музиканти виконали ряд відомих народних пісень і популярних композицій.