ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ «МАТИ-ГЕРОЇНЯ» ПРИСВОЄНО МЕШКАНЦІ ЛОСИНІВСЬКОЇ ОТГ

  • 601

В переддень  Міжнародного дня прав жінок  та миру, який щорічно  відзначається  8 березня, у Чернігівській ОДА привітали жінок.

Відповідно до Указу Президента України посвідчення до почесного звання «Мати-героїня» та нагрудний знак вручено мешканці села Терешківка – Самофал Тетяні Юріївні. Почесне звання присвоюється главою держави жінкам, котрі народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку.

Тетяна Самофал —  багатодітна матір, яка народила та виховала разом з своїм чоловіком  Григорієм Самофалом  п’ятеро  дітей, які є, гідними громадянами нашої Батьківщини. У цій родині навчаються діти чесності, порядності, відповідальності та працьовитості. Тетяна Юріївна  працює соціальним  робітником.  Вона цілеспрямована, відповідальна, працьовита жінка, хороша мама та гарна господиня.

Чоловік -  Григорій Васильович – хороший сім’янин, уважний і тактовний. Приймає активну участь у громадському житті села Терешківка.

Вітаємо багатодітну маму з присвоєнням почесного звання «Мати-героїня» та бажаємо міцного здоров’я, довгих років життя, поваги від дітей, усіляких гараздів і сімейного благополуччя.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради

Інші новини

Всі новини