ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Дата: 14.03.2019 16:47

12 березня 2019 року до Лосинівської селищної ради в рамках проекту «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері  протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми в громадах Чернігівської області»

відбулася зустріч з Наталією Руденко – головним спеціалістом сектору захисту прав дитини та розвитку сімейних форм виховання Служби у справах дітей Чернігівської ОДА, Наталією Куликовою- адвокатом Чернігівського громадського комітету захисту прав людини, Юлією Велько – методистом Чернігівської ОДА ЦСССДМ, Катериною Ганжою – головним спеціалістом  Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА, Іриною Бірюк – юрист-консультантом в Чернігівському громадському комітеті захисту прав людини та Наталією Євдикимовою інспектором відділу ювенальної превенції  УПД ГУНП.

У семінарі  взяли участь: посадові особи органів місцевого самоврядування, старости старостинських округів  Лосинівської ОТГ, директори шкіл та ЗДО, соціальні педагоги та психологи навчальних закладів освіти.

Головна мета зібрання - підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, особливо - жінками та дітьми, небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.

Присутні обговорили актуальні для громади питання протидії торгівлі людьми, ідентифікації та надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми, та інші супутні питання.