СХІД СЕЛА У ШНЯКІВЦІ

  • 510

15 березня 2019 року  в приміщенні сільського клубу села Шняківка відбувся схід села.

У заході взяли участь: Тетяна Улько – староста с.Шняківка, Віктор Броварець – заступник селищного голови Лосинівської об’єднаної територіальної громади, Наталія Кошарна -  секретар Лосинівської селищної ради, представники оренди земельних паїв сільськогосподарського товариства ТОВ « Агронадія»  Станіслав Ременюк та Михайло Василенко, депутат Лосинівської селищної ради та мешканці села.

На порядок денний зборів були винесені такі питання:

1.Звіт старости за роботу в  2018 році.

2.Про встановлення розміру сум  самооподаткування на 2019 рік.

3.Про збір коштів на утримання пожежного автомобіля.

4. Звіт заступника селищного голови Броварця В.М. про виконання соціально-економічного розвитку ОТГ.

5. .Про санітарний стан та благоустрій  населених пунктів с.Шняківка.

6.Звіт  ТОВ «Агронадія» про стан розрахунків за оренду земельних паїв.

7.Про зміцнення законності, правопорядку на території населеного пункту, збереження державної, колективної, та особистої власності.

Схід села розпочала староста   Тетяна Улько, яка  прозвітувала про  роботу старостинського округу с.Шняківка. Після чого заступник селищного голови Віктор Броварець прозвітував про роботу Лосинівської ОТГ за 2018 рік, звернув увагу на  основні напрямки роботи селищної ради та наголосив на перспективи у роботі в 2019 році.

Під час загальних зборів представники оренди земельних паїв сільськогосподарського товариства ТОВ « Агронадія» прозвітували про свою  роботу проведену у 2018 ріці.

Під час проведення загальних зборів мешканці с. Шняківка піднімали найбільш актуальні для них питання, зокрема: проведення вуличного освітлення, заміна вікон у сільському клубі та огорожа кладовища.  Здавалося не глобальні проблеми, але надзвичайно важливі та такі, що потребують нагального вирішення.

На завершення староста  села подякувала  всім своїм односельцям, апарату селищної ради, представникам орендних паїв за порозуміння, підтримку та допомогу.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради

Інші новини

Всі новини