ВІЗИТ ДИРЕКТОРА  КОРПУСУ  МИРУ США В УКРАЇНІ ДО ЛОСИНІВКИ

Дата: 25.03.2019 11:20

21 березня 2019 року директор Корпусу Миру США в Україні Майкл Кетовер з робочим візитом відвідав Лосинівську селищну раду.

Фото без описуНа зустрічі були присутні секретар селищної ради - Наталія Кошарна, керуюча справами (секретар виконавчого комітету) – Олена Боровик,начальник відділу ЖКГ благоустрою, архітектури, містобудування та земельних відносин – Роман Шевчун та волонтер Корпусу миру – Білл Олсен . У рамках  зустрічі обговорили перспективи співпраці Корпусу Миру з об'єднаними громадами, стратегію відносин з Лосинівською ОТГ, а також обговорили ідею проекту щодо створення Комунікаційного громадського центру в Лосинівці, яка дуже зацікавила делегацію.

Під час зустрічі була проведена екскурсія по відділах Лосинівської селищної ради до Будинку культури, Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст.,Центру дитячої та юнацької творчості  та побували в сім'ї де мешкає волонтер Корпусу миру- Білл Олсен.