26 березня  відзначила своє 80-ліття жителька с.Шняківка Білан Марія Іванівна. Це доброзичлива людина, хороша господиня, котра своєю працею і чуйним ставленням до людей заслужила шану і повагу від мешканців села.

Народилася Марія Іванівна в с. Леонідівка.Зустріла шняківського козака Білан Костянтина Костянтиновича і в 1965 році  одружилися.  В цій сім’ї народилося 2-оє синів. Працювала Марія Іванівна все життя в колгоспі, була працьовита, енергійна, вміла організувати, розвеселити колектив, адже пробула більше десяти років ланковою. Де б не працювала Марія Іванівна завжди її шанували  і довіряли.

В цей святковий день прийшли привітати ювілярку: староста села Шняківка Тетяна Улько, депутат Лосинівської селищної ради Ольга Майко, спеціаліст з ведення діловодства Оксана Харченко.

Ювілей життєвий – то не просто дата,

то життя зернини,зібрані в засік,

Там були і сльози,і смуток,і сміх.

Тож нехай незгоди Вас минають,

Мир,тепло і радість сходять на поріг

хай здоров’я й щастя Господь посилає

і душі не згасне світлий оберіг