ВІДБУЛИСЯ РАЙОННІ ЗМАГАННЯ З ШАШОК ТА ШАХІВ

Дата: 28.03.2019 15:10

15 та 16 березня на базі Ніжинської ДЮСШ відбулися районні змагання з шахів серед учнів закладів загальної середньої освіти І-ІІ та І-ІІІ ступенів.

У змаганнях взяли учні з трьох шкіл нашої громади, а саме Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст., Шатурського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІ ст. та Сальненського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст. Закінчилися змагання з такими результатами: серед учнів закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів, с. Шатура шахи: Микола Романченко – ІІ місце (І дошка), Максим Багнюк – ІІ місце (ІІ дошка), Аліна Татарчук – І місце (ІІІ дошка); серед учнів закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, с. Сальне шахи: Борис Дворячик – ІІ місце (І дошка), Артем Найденко – ІІ місце (ІІ дошка), Лариса Самофал – ІІІ місце (ІІІ дошка); шашки: Віталій Андріяш – ІІ місце (І дошка), Максим Герасименко – І місце (ІІ дошка). Учнів переможців підготували вчителі фізичної культури Євген Яременкто та Іван Татаренко. Прикро, але вкотре представники Лосинівської ЗОШ не попали у призери і це доводить, що в спорті важлива не кількість, а якість.

Відділ освіти вітає переможців та бажає їм подальших успіхів!

Фахівець фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи

відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту

Оксана Талалаївська